Hakkımızda

Mimcor Plastik A.Ş yarım asırlık bilgi ve birikimiyle plastik ambalaj sektöründe öncü bir kuruluştur.
Toplamda 10.000 m² kapalı alanda yıllık 25.000 ton üretim kapasitesine sahip

geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine çözüm odaklı hizmet vermektedir. Yarım asırlık film işleme tecrübesine sahip alanında uzman çalışanlarımız ve üretimde kullandığımız yeni nesil teknoloji sayesinde, verimliliğe yönelik ürün geliştirmeleriyle kullanıcılarımıza değer zincirinde doğru sonuçlar sağlamaktayız.

Mimcor, yurt içi ve yurt dışında birçok büyük markanın ambalaj çözümlerinde önemli bir tedarikçi konumundadır. Müşterileri tedarikçileri ve çalışanlarıyla kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkiler sayesinde her geçen gün üretim hacminde ve kapasitesinde artan bir ivme yakalamıştır.

Kaliteli doğru efektif ürünleri daima doğru zamanda, doğru fiyata ve doğru personellerle müşterilerimize ulaştırmayı prensip edindik. Mimcor yönetim ve çalışanlarının yarım asra yakın iş deneyimi , bilgi ve tecrübeleriyle teknolojik yeniliklere müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır.

Mimcor, plastik – ambalaj sektöründeki gelişmelere bağlı olarak değişen müşteri talep ve beklentilerine cevap verebilmek için , kendini sürekli geliştirmeyi , yenilemeyi ve bu doğrultuda yeni yatırımlar yapmayı istihdam yaratmayı bir hedef olarak belirlemiştir.

Yaptığı yeni yatırımlarla üretim ve satış kapasitesini çoğaltarak sektöründe hızla ilerleyen Mimcor yurt içi ve yurt dışı pazarlarında sürekli payını arttırıp uluslararası marka olma amacındadır.

Mimcor , tecrübeli personelleri yanı sıra teknoloji kullanımı ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde tüketicilerine kaliteli ürün çeşitleriyle hizmet sunmaktadır.