Balonlu Naylon

Balonlu Naylon

İki veya üç adet polietilen film tabakasının arasına balonlu bir ara kat oluşturarak lamine edilen bir ambalaj malzemesidir.

Böylelikle sarıldığı ürünlerin etrafında hava yastığı vazifesi görerek ürünlerinizin her türlü hava şartlarından ve darbelerden korunmasını sağlar.

Balon Tipi Çap Yükseklik Uygulamalar
Küçük balon 2 kat 10 mm. 4 mm. Ekonomik ve Ucuz bir üründür. Genellikle sararak yüzeyi korur ve ayrıca ürün aralarında ayırıcı (seperatör) olarak kullanılır.
Küçük balon 3 kat 10 mm. 4 mm. Yüksek teknolojisi ile ürettiği ürün 3 kattan oluşur. Sardığınız ürün ile dış yüzeyler arasından sadece balon tepe noktaları arasında değil daha geniş bir
alanda hava yastığı oluşturur.
Büyük balon 2 kat 30 mm. 12,5 mm. Büyük balon, yastıklama ve boşluk doşdurma için ideal bir üründür. Kolilerin içinde boşluk doldurmak için kullanılan kağıt ve köpük cinsi ürünlerin yerine kullanılmaktadır ve daha ekonomiktir.
Büyük balon 3 kat 30 mm. 12,5 mm. Geniş hacimli ürünlerin sarılmasında, korunmasında ve yastıklanmasında kullanılan bu ürünümüz balon yüksekliğinin fazla olması ve üçüncü katından dolayı mükemmel bir koruma sağlar.