background

Şirket Profili

Şirket Profil

Mimcor Plastik A.Ş yarım asırlık bilgi ve birikimiyle plastik ambalaj sektöründe öncü bir kuruluştur. Toplamda 10.000 m² kapalı alanda yıllık 25.000 ton üretim kapasitesine sahip geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Yarım asırlık film işleme tecrübesine sahip alanında uzman çalışanlarımız ve üretimde kullandığımız yeni nesil teknoloji sayesinde, verimliliğe yönelik ürün geliştirmeleriyle kullanıcılarımıza değer zincirinde doğru sonuçlar sağlamaktayız.

Mimcor, yurt içi ve yurt dışında birçok büyük markanın ambalaj çözümlerinde önemli bir tedarikçi konumundadır. Müşterileri tedarikçileri ve çalışanlarıyla kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkiler sayesinde her geçen gün üretim hacminde ve kapasitesinde artan bir ivme yakalamıştır.

Kaliteli doğru efektif ürünleri daima doğru zamanda, doğru fiyata ve doğru personellerle müşterilerimize ulaştırmayı prensip edindik. Mimcor yönetim ve çalışanlarının yarım asra yakın iş deneyimi , bilgi ve tecrübeleriyle teknolojik yeniliklere müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır.

Yatırımlar

Mimcor, plastik – ambalaj sektöründeki gelişmelere bağlı olarak değişen müşteri talep ve beklentilerine cevap verebilmek için , kendini sürekli geliştirmeyi , yenilemeyi ve bu doğrultuda yeni yatırımlar yapmayı istihdam yaratmayı bir hedef olarak belirlemiştir. Yaptığı yeni yatırımlarla üretim ve satış kapasitesini çoğaltarak sektöründe hızla ilerleyen Mimcor yurt içi ve yurt dışı pazarlarında sürekli payını arttırıp uluslararası marka olma amacındadır. Mimcor , tecrübeli personelleri yanı sıra teknoloji kullanımı ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde tüketicilerine kaliteli ürün çeşitleriyle hizmet sunmaktadır.

chart

En uygun fiyat politikası

Kalite Yönetimi

Stoktan Satış

Güvenli Teslimat

Çoklu Ödeme İmkanı

Müşteri Destek Hattı

Mimcor Farkı

25 yılı aşkın sektörel deneyimlerin oluşturduğu projelerin bileşkesidir Mimcor.Mimcor Plastik yıllık üretim kapasitesi 25.000 ton, 8 cm -14 metre en değerleri aralığında üretim gerçekleştiren firmamız İleri teknolojimiz ,Arge - Ür-GE çalışmalarımızla yüksek standartlarda ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışına hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Dünyanın en ileri ve çevreci teknolojileri üretimin her aşamasında kalifiye ekip tarafından başarı ile yönetilmektedir.

Üretim süreçlerinin takibi ve hızlı şekilde müşteriye ulaştırılması ile tedarik zincirinde de başarıyla tamamlanmaktadır.

Ürün Grupları